Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Τσέλσι – Μάντσεστερ Σίτι (17/04)

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Για τα ημιτελικά του FA Cup συναντιούνται η Τσέλσι και η Σίτι απόψε και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Από ήττα έρχεται η Τσέλσι, που όμως πρακτικά δεν της κόστισε. Και αυτό γιατί την υπέστη για το Τσάμπιονς Λιγκ εντός έδρας από την Πόρτο (0-1). Σε συνδυασμό με τον πρώτο αγώνα, που έληξε 0-2 υπέρ της, πήρε την πρόκριση στα ημιτελικά. Εντός συνόρων επιβλήθηκε με το σαρωτικό 1-4 μακριά από το γήπεδό της επί της Κρίσταλ Πάλας στο πρωτάθλημα. Προηγούνταν ήδη με 0-3 στο ημίχρονο και συνολικά στην αναμέτρηση δύο τέρματα πέτυχε ο Πούλισικ (10’, 78’).

Ήττα γνώρισε σε εγχώρια διοργάνωση η Μάντσεστερ Σίτι, κάτι που είχε να συμβεί από τις αρχές Μαρτίου. Στην Πρέμιερ Λιγκ, έχασε στο “Έτιχαντ” από τη Λιντς με 1-2, αν και είχε με διαφορά την πρωτοβουλία κινήσεων. Μάλιστα, οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 42’ και έπαιξαν στο δεύτερο ημίχρονο με 10. Η ισοφάριση ήρθε από τον Τόρρες στο 76’, ωστόσο η Λιντς σκόραρε ξανά στις καθυστερήσεις. Στο Τσάμπιονς Λιγκ πέρασε στα ημιτελικά κερδίζοντας την Ντόρτμουντ 1-2.

Με βάση τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Μάντσεστερ Σίτι έχει προβάδισμα νίκης και παρουσίας στον τελικό. Στο 4.75 είναι ο άσος, στο 3.51 η ισοπαλία και στο 1.77 το διπλό. Για την πρόκριση, οι “πολίτες” εντοπίζονται στο 1.35 και αντίστοιχα στο 3.15 η Τσέλσι.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: