Betshop: Αμφότερες για την επιστροφή στις νίκες

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Για την 21η αγωνιστική της Eliteserien, η Σάρπσμποργκ υποδέχεται τη Βαλερένγκα (20:00), και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 452+ αγορές!

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και δέκα αναμετρήσεις η Σάρπσμποργκ, μετρώντας έξι ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε τη Βίκινγκ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Παρότι προηγήθηκε με 2-0, χάρη στα τέρματα των Όντεγκααρντ (38′) και Αμπντελαουί (56′), έμεινε με δέκα παίκτες στο 69′ και στην πορεία δέχθηκε την ισοφάριση στα τελευταία λεπτά (85′, 90′), για το τελικό αποτέλεσμα. Στα επτά τελευταία παιχνίδια της σημειώθηκε G/G.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Βαλερένγκα αγνοεί τη νίκη εδώ και έξι αναμετρήσεις, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε τη Ρόζενμποργκ, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 54′, για να φτάσει στην ισοφάριση έξι λεπτά αργότερα με τον Μπόρχγκρεβινκ, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της σημειώθηκε G/G.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!