Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Χετάφε – Ατλέτικο Μαδρίτης (21/09)

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Στις 20:30, Χετάφε και Ατλέτικο Μαδρίτης θα δώσουν τη μάχη τους για το ισπανικό πρωτάθλημα και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Δεν έχει κάνει καλή αρχή στο πρωτάθλημα η Χετάφε, μιας και ακόμη από βαθμούς είναι στο 0. Σημείωσε την πέμπτη σερί της ήττα στη διοργάνωση, καθώς έχασε μακριά από το γήπεδό της από τη  Ράγιο Βαγιεκάνο με 3-0. Παραχώρησε πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα στο 9′ ο Τρέχο. Συμπλήρωσαν στο 78ο λεπτό ο Κις να διευρύνει το προβάδισμα στο 78’και ο Φαλκάο στο 81΄, μόλις ένα δεκάλεπτο αφότου πέρασε στο ματς. Λίγα πράγματα δημιουργικά έδειξαν οι φιλοξενούμενοι.

Η Ατλέτικο Μαδρίτης δυσκολεύτηκε σε ένα ακόμη παιχνίδι, μένοντας στην ισοπαλία χωρίς τέρματα μέσα στην έδρα της με αντίπαλο την Αθλέτικ Μπιλμπάο. Η ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε, τα βρήκε σκούρα, δυσκολεύτηκε να αντιμετωπίσει την άμυνα των αντιπάλων και δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες που τις δόθηκαν. Η δεύτερη κίτρινη κάρτα του Φέλιξ στο 78΄, έκανε την ομάδα να μείνει με δέκα παίκτες.

Όπως δείχνουν οι αποδόσεις της Betshop.gr, η Ατλέτικο Μαδρίτης έχει περισσότερες πιθανότητες να κερδίσει απόψε. Στο 6.10 είναι ο άσος, στο 3.53 η ισοπαλία και στο 1.69 το διπλό.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: