Betshop: Το Άρσεναλ – Νιουκάστλ παίζει εδώ (18/01)

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Η Άρσεναλ φιλοξενεί σήμερα τη Νιουκάστλ για την Πρέμιερ και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πολλές στοιχηματικές επιλογές.

Ήταν καλή τον τελευταίο καιρό η Άρσεναλ, με συνεχόμενες νίκες που έκανε ανέβηκε στην κατάταξη και άρχισε να είναι περισσότερο αισιόδοξη. Ωστόσο, γκέλαρε την προηγούμενη αγωνιστική, με την Κρίσταλ Πάλας. Δεν ήταν καλή η Άρσεναλ εκεί. Έτσι, έμεινε στο 0-0 και πήρε μόνο έναν πόντο, φτάνοντας τους 24. Στα θετικά για την ομάδα του Αρτέτα, ότι κράτησε το μηδέν στην άμυνα. Τις προάλλες έπαιξε για το κύπελλο με τη σημερινή της αντίπαλο, πάλι εντός έδρας. Δυσκολεύτηκε, αλλά την κέρδισε 2-0 στην παράταση.

Χωρίς νίκη εδώ και μια μεγάλη περίοδο είναι η Νιουκάστλ. Οι φιλοξενούμενοι έχουν να γευτούν τη χαρά της νίκης από τις 12 Δεκεμβρίου. Έχει παίξει οκτώ ματς σε αυτό το διάστημα, και έχασε τα έξι, έχοντας και δύο ισοπαλίες. Ήταν τραγική στο εκτός έδρας παιχνίδι για το πρωτάθλημα, απέναντι στη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ. Μοιραία, ηττήθηκε με 0-1 και έχασε έδαφος στη βαθμολογία.

Ελαφρύ προβάδισμα με βάση τις αποδόσεις της Betshop έχει η Άρσεναλ, καθώς ο “άσος” εντοπίζεται στο 1.41. Πέρα από αυτό, η ισοπαλία προσφέρεται στο 4.80 και το “διπλό” είναι στο 8.10.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: