Betshop: Το Γιουβέντους – Λέτσε παίζει εδώ

Απόψε ανοίγει η αυλαία της 28ης αγωνιστικής στη Serie A με την αναμέτρηση στο Τορίνο και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πολλές στοιχηματικές επιλογές.

Οι μπιανκονέρι επέστρεψαν στο πρωτάθλημα με νίκη. Μετά την απώλεια του Coppa Italia από τη Νάπολι, τη Δευτέρα ταξίδεψαν στην Μπολόνια με εγρήγορση στο παιχνίδι τουςς και “καθάρισαν” την υπόθεση νίκη πριν το ημίχρονο. Ο Ρονάλντο άνοιξε το σκορ στο 23ο λεπτό από τα 11 βήματα σε πέναλτι που καταλογίστηκε σε τράβηγμα του Ντε Λιχτ μετά από κόρνερ. Ο Ντιμπαλά στο 36ο λεπτό έκανε το 0-2 με υπέροχο γκολ στο αριστερό “παραθυράκι” του Σκορούπσκι. Στην επανάληψη η ομάδα του Σάρρι διαχειρίστηκε άψογα το προβάδισμά της. Η Λάτσιο ηττήθηκε την Τετάρτη στο Μπέργκαμο και απόψε με νίκη οι μπιανκονέρι ανοίγουν την ψαλίδα στο +6.

Η Λέτσε από τη μεριά της πραγματοποίησε κάκιστη εμφάνιση στην επιστροφή της από την καραντίνα και ηττήθηκε εντός έδρας από τη Μίλαν με το βαρύ 1-4. Ο Μανκόσου ισοφάρισε με πέναλτι σε 1-1 στο 54ο λεπτό, όμως στα επόμενα τρία λεπτά οι γηπεδούχοι δέχθηκαν δύο τέρματα και το ματς ξέφυγε. Αυτή ήταν η 3η σερί ήττα για τη Λέτσε, η οποία παραμένει (έστω και στην ισοβαθμία) εντός επικίνδυνης ζώνης με 25 πόντους. Αποτελεσματικότερη μακριά από την έδρα της η ομάδα του Λιβεράνι, έχει κατακτήσει τους 14 πόντους της.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: