Τσέλσι – Άρσεναλ με πολλές επιλογές στον Stoiximan

Προωθητικές ενέργειες Stoiximan

Με τεράστιο ενδιαφέρον αναμένεται το ντέρμπι του Λονδίνου ανάμεσα στην Τσέλσι και την Άρσεναλ (19:30) στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της Premier League. Ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πολλές επιλογές και 0% γκανιότα*.

Νικηφόρο ήταν το ντεμπούτο της Τσέλσι στο φετινό πρωτάθλημα. Πιο δύσκολα από ό,τι δείχνει το τελικό σκορ, το συγκρότημα του Σάρι επικράτησε εκτός έδρας με 3-0 της Χάντερσφιλντ την προηγούμενη βδομάδα. Οι Λονδρέζοι προηγήθηκαν με τον Καντέ στο 34′, προτού ο Ζορζίνιο διπλασιάσει τα τέρματά τους λίγο πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Πέντρο δέκα λεπτά πριν τη συμπλήρωση των 90′.

Το χειρότερο δυνατό ξεκίνημα έκανε η Άρσεναλ στο φετινό πρωτάθλημα. Την προηγούμενη βδομάδα το συγκρότημα του Έμερι γνώρισε την εντός έδρας ήττα με 2-0 από την πρωταθλήτρια Μάντσεστερ Σίτι. Το σκορ στην αναμέτρηση άνοιξε μόλις στο 14′ ο Στέρλινγκ, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε στο δεύτερο ημίχρονο, και πιο συγκεκριμένα στο 64′ ο Μπερνάρντο Σίλβα.

Παράλληλα, ο Stoiximan προσφέρει και την αναμέτρηση Λάτσιο – Νάπολι (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.