Λάρισα – Λαμία: Καλώς ήρθες στα ΜΕΓΑΛΑ παιχνίδια

bwin-new-595x338

Επιστροφή* στη Super League και 700+ διαφορετικές αγορές!

Μια από τις ανατροπές της σεζόν πέτυχε η Λάρισα την περασμένη εβδομάδα, καθώς βρέθηκε να χάνει 2-0 από τον ΟΦΗ μόλις στο 7ο λεπτό του αγώνα. Οι «βυσσινί», με αντεπίθεση διαρκείας, όχι μόνο ισοφάρισαν στο 69′, αλλά ο Ντάουντα τους χάρισε το τρίποντο δέκα λεπτά αργότερα. Η ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου βρίσκεται στην 6η θέση του πίνακα, ωστόσο, πριν την σέντρα της αγωνιστικής, βρισκόταν στο -1 από την 3η, ΑΕΚ.

bwin – Καλώς ήρθες στα ΜΕΓΑΛΑ παιχνίδια με επιστροφή* στη Super League.

Αντίθετη πορεία για τη Λαμία που εξακολουθεί και… κατοικοεδρεύει στην ουρά του πίνακα με επτά πόντους, παρά τη νίκη με 1-0 επί του Βόλου την περασμένη Δευτέρα. Μέχρι πρότινος, οι φιλοξενούμενοι πλήρωναν την κακή αμυντική λειτουργία τους, επιτρέποντας τουλάχιστον δύο γκολ σε πέντε από τα εννέα παιχνίδια πρωταθλήματος ως τώρα.

bwin – Με το Build A Bet, πλέον μπορείς να συνδυάζεις πολλές αγορές σε ένα στοίχημα από τον ίδιο αγώνα.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι