Stoiximan: Πλήθος αγορών στο Γουέστ Χαμ – Τότεναμ

Προωθητικές ενέργειες Stoiximan

Για τη φάση των “16” του League Cup, η Γουέστ Χαμ υποδέχεται την Τότεναμ (21:45) και ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αγνοεί εδώ και τρία παιχνίδια η Γουέστ Χαμ, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Το Σάββατο, η ομάδα του Μαουρίτσιο Πελεγκρίνι φιλοξενήθηκε από τη Λέστερ, στα πλαίσια του πρωταθλήματος, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Ευτύχησε να προηγηθεί με το τέρμα του Μπαλμπουενά στο 30′, όμως η αποβολή του Νομπλ, οκτώ λεπτά αργότερα, της στοίχισε ακριβά, καθώς δέχθηκε την ισοφάριση, ένα λεπτό πριν από τα 90′. Παραμένει στη 13η θέση με οκτώ βαθμούς, όσους έχουν και οι Κρίσταλ Πάλας και Μπέρνλι. Δυο νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στη σεζόν. Στον προηγούμενο γύρο του League Cup, άφησε εκτός συνέχειας τη Μάκλσφιλντ (8-0 εντός).

Την πρώτη της ήττα μετά από τρία παιχνίδια, με απολογισμό δυο νίκες και μια ισοπαλία, υπέστη και πάλι η Τότεναμ. Το βράδυ της Δευτέρας, η ομάδα του Μαουρίτσιο Ποκετίνο υποδέχθηκε τη Μάντσεστερ Σίτι, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε μόλις στο έκτο λεπτό ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Βρίσκεται στην πέμπτη θέση της Premier League, με 21 βαθμούς, πέντε μακριά από την κορυφή. Παρέμεινε αήττητη στις τέσσερις τελευταίες εξόδους της, μετρώντας τρεις νίκες και μια ισοπαλίες. Στον προηγούμενο γύρο του League Cup, απέκλεισε τη Γουότφορντ στα πέναλτι (4-2), μετά και το μεταξύ τους 2-2.

Παράλληλα, ο Stoiximan προσφέρει και την αναμέτρηση Γκλάντμπαχ – Λεβερκούζεν (21:45) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.