Το Αργεντινή – Ουρουγουάη βρίσκεται στην Interwetten

interwetten

Σε φιλική αναμέτρηση, η Αργεντινή αντιμετωπίζει την Ουρουγουάη (21:15) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και κορυφαίες αποδόσεις.

Ένα αήττητο σερί έξι αναμετρήσεων, φιλικών και επίσημων, “τρέχει” η Αργεντινή, με τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την Παρασκευή, αντιμετώπισε τη Βραζιλία, σε φιλικό παιχνίδι, της οποίας και επικράτησε με 0-1. Ο Λιονέλ Μέσι βρήκε δίχτυα στο 13ο λεπτό, κρίνοντας έτσι και την αναμέτρηση. Over 2.5 τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σε φιλικό επίπεδο.

Παράλληλα, και η Ουρουγουάη είναι αήττητη σε πέντε αναμετρήσεις, φιλικές και επίσημες, με τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την Παρασκευή, αντιμετώπισε την Ουγγαρία, σε φιλικό παιχνίδι, της οποίας και επικράτησε με 1-2. Ο Καβάνι άνοιξε το σκορ στο 15′ και έξι λεπτά αργότερα ο Ροντρίγκεζ έκανε δυο τα τέρματα της, πριν οι Ούγγροι μειώσουν στο 24′ για το τελικό αποτέλεσμα. G/G τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σε φιλικό επίπεδο.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.