Το Γαλλία – Μολδαβία βρίσκεται στην Interwetten

interwetten

Στα προκριματικά του Euro 2020, η Γαλλία υποδέχεται τη Μολδαβία (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και κορυφαίες αποδόσεις.

Αήττητο σερί πέντε αναμετρήσεων μετράει στα προκριματικά η Γαλλία, με τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Για την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε την Τουρκία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Προηγήθηκε με τον Ζιρού στο 76′, για να δεχθεί την ισοφάριση πέντε λεπτά αργότερα, για το τελικό αποτέλεσμα. N/G τα έξι από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, είτε φιλικά είτε επίσημα.

Από την πέμπτη διαδοχική της ήττα στα προκριματικά προέρχεται η Μολδαβία, έχοντας προηγηθεί εκείνες από Αλβανία (2-0 εκτός), Ισλανδία (3-0 εκτός), Τουρκία (0-4 εντός) και Ανδόρα (1-0 εκτός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε την Αλβανία, από την οποία και ηττήθηκε με 0-4. Βρέθηκε πίσω με τρία τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (22′, 34′, 40′), για να δεχθεί και ένα τέταρτο τέρμα στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης. N/G τα επτά τελευταία της παιχνίδια, είτε φιλικά είτε επίσημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.