Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Ίντερ – Νάπολι (21/11)

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Ίντερ και Νάπολι μάχονται στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής της Α’ Ιταλίας και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

“X” σημείωσε η Ίντερ κόντρα στη Μίλαν με το 1-1 στο ντέρμπι του Μιλάνου την 12η αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος. Οι ”νερατζούρι” μπήκαν αποφασιστικά στο πρώτο ημίχρονο. Προηγήθηκαν από το 11΄με τον Τσαλχάνογλου έπειτα από εκτέλεση πέναλτι, με τον Ντε Φράι να ισοφαρίζει με αυτογκόλ στο 17΄. Στο επόμενο μισάωρο υπήρξε αλλαγή ρόλων, με τους γηπεδούχους να είναι οι κυρίαρχοι του ματς, και να απειλούν συστηματικά. Βρίσκεται στην τρίτη θέση με 25 βαθμούς.

Με ισοπαλία έληξε το εντός έδρας ματς της Νάπολι με τη Βερόνα (1-1) την περασμένη αγωνιστική. Αυτό ήταν το δεύτερο φετινό ”Χ” που σημειώνει στο πρωτάθλημα. Είναι στους 32 βαθμούς μαζί με την Μίλαν, αλλά με παιχνίδι λιγότερο, και πατάει στην κορυφή της βαθμολογίας. Το σκορ κρίθηκε από το πρώτο ημίχρονο με τους φιλοξενούμενους να κάνουν την αρχή στο 13΄και τον Λορέντσο να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 18΄. Οι αντίπαλοι στο 88΄και 90+3΄είχαν αποβολές και έμειναν με εννέα παίκτες, αλλά ήταν πολύ αργά για να το εκμεταλλευτούν οι γηπεδούχοι.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της betshop, φαβορί για την νίκη είναι η Ίντερ. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 2.24, η ισοπαλία στο 3.57, και το διπλό στο 3.19.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: