Championship με ενισχυμένες αποδόσεις και Auto Cash Out*

bwin logo 2021

Ζήσε την επόμενη φάση του παιχνιδιού με το app της bwin. Αμέτρητα πρωταθλήματα, χιλιάδες στοιχηματικές επιλογές! |21+

Μετά τον Μαραθώνιο των 46 αγωνιστικών στην Championship, η Νόριτς -του Δημήτρη Γιαννούλη- και η Γουότφορντ πανηγύρισαν την άνοδο στην Premier League, ωστόσο για τέσσερις ομάδες ακόμα υπάρχει ελπίδα, μέσω της διαδικασίας των play off. Όσες τερμάτισαν από την 3η έως και την 6η θέση του πίνακα αγωνίζονται στα play off, σε διπλούς αγώνες εντός και εκτός έδρας.

Στο Βιτάλιτι του Μπόρνμουθ, η τοπική ομάδα περιμένει την Μπρέντφορντ. Τα «κεράσια» έκλεισαν την κανονική περίοδο με τον χειρότερο δυνατό τρόπο, καθώς ηττήθηκαν και στα τρία τελευταία τους, χωρίς μάλιστα να σκοράρουν κόντρα σε Μπρέντφορντ (0-1), Γουίκομ (1-0) και Στόουκ (0-2). Στον αντίποδα, οι φιλοξενούμενοι βρέθηκαν στην αντίθετη πλευρά του φεγγαριού, ολοκληρώνοντας την κανονική περίοδο με καρέ νικών και μόλις ένα γκολ παθητικό!

Championship με Build A Bet και Auto Cash Out*. |21+ * Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Στο άλλο ματς της βραδιάς, η Μπάρνσλεϊ περιμένει την Σουόνσι, με τις δύο ομάδες να τελειώνουν την κανονική περίοδο, με έναν βαθμό απόσταση. Οι γηπεδούχοι, ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους με ήττα από την Πρέστον (2-0) και ισοπαλία με τη Νόριτς (2-2), ωστόσο εντός έδρας μετρούν μόνο μία ήττα στα τελευταία δέκα. Από την πλευρά τους, οι «κύκνοι» υπέκυψαν από τη Γουότφορντ (2-0) και καλούνται να βελτιώσουν την άμυνά τους, καθώς δέχτηκαν τουλάχιστον ένα γκολ και στα 11 πιο πρόσφατα παιχνίδια πρωταθλήματος!

Championship με εκατοντάδες ειδικά και Live Streaming*. |21+ * Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.