Επιστροφή* στη Serie A και εκατοντάδες επιλογές!

bwin-new-595x338

Οι κορυφαίοι αγώνες με ακόμα μεγαλύτερες αποδόσεις και χιλιάδες ειδικά στοιχήματα στην bwin

Μετά από δύο εβδομάδες… απραξίας επιστρέφουν στο χορτάρι και το ντέρμπι κορυφής κλέβει την παράσταση. Γιουβέντους και Ίντερ διασταυρώνουν τα ξίφη τους στο Τορίνο, ωστόσο αμφότερες  βρίσκονται στη… σκιά της Λάτσιο! Οι «λατσιάλι» βρίσκονται πλέον στην πρώτη θέση της Serie A, διατηρώντας απόσταση δύο βαθμών από τη Γιουβέντους και οκτώ από την Ίντερ, μετρώντας όμως ένα και δύο παιχνίδια περισσότερα, αντίστοιχα.

Γιουβέντους – Ιντερ: Διαθέσιμο σε live streaming* από τη bwin

Η «βέκια σινιόρα» μετρά πέντε διαδοχικές νίκες εντός έδρας στο πρωτάθλημα, σκοράροντας τουλάχιστον δύο φορές σε κάθε περίπτωση. Μάλιστα, οκτώ από τα δεκατέσσερα τέρματα που σημείωσαν στο ίδιο διάστημα ήρθαν στο δεύτερο ημίχρονο, αν και οι παίκτες του Σάρι σκόραραν σε τρία από τα πέντε πρώτα ημίχρονα. Στην αντίπερα όχθη, οι «νερατζούρι», μετά τη νίκη επί της Μίλαν στο ντέρμπι της πόλης, ηττήθηκαν στο Κύπελλο από τη Νάπολι (1-0) και υπέκυψαν στη Λάτσιο (2-1), πριν προκριθούν στους «16» του Europa League, με δύο νίκες κόντρα στη Λουντογκόρετς.

bwin – Η LaLiga παίζει εδώ με 200+ ειδικά στοιχήματα και live streaming*.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.