Παναθηναϊκός – ΟΦΗ με ειδικά στοιχήματα σε κάθε φάση. Έτσι είναι το παιχνίδι σήμερα

bwin-new-595x338

Ζήσε την επόμενη φάση του παιχνιδιού με το app της bwin. Αμέτρητα πρωταθλήματα, χιλιάδες στοιχηματικές επιλογές! |21+

Από την ήττα στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ, ο Παναθηναϊκός, όχι μόνο έτρεξε αήττητο σερί τεσσάρων αγώνων (3 νίκες, 1 ισοπαλία), αλλά κράτησε και ανέπαφη την εστία του. Αστέρας Τρίπολης, Απόλλων Σμύρνης, ΑΕΛ και Άρης απέτυχαν να σκοράρουν απέναντι στην ομάδα του Μπόλονι και, κάπως έτσι, ο Διούδης κρατά το μηδέν για 385 αγωνιστικά λεπτά! Απόψε, οι «πράσινοι» θα υποδεχτούν στη Λεωφόρο τον ΟΦΗ. Οι Κρητικοί βρίσκονται στην… απέναντι πλευρά του φεγγαριού, μετρώντας τρία ματς χωρίς νίκη και γκολ σε πρωτάθλημα και Κύπελλο!

Στην Ιταλία, Μίλαν και Ίντερ μοιάζει να βρίσκονται σε μια κούρσα για… δύο, σε ό,τι αφορά την κατάκτηση του Σκουντέτο. Οι «ροσονέρι» προηγούνται στη βαθμολογία (43 βαθμοί) και σήμερα θα αντιμετωπίσουν στο Σαν Σίρο την Αταλάντα. Την ήττα από τη Γιουβέντους στο ντέρμπι ακολούθησαν δύο νίκες με το ίδιο σκορ (2-0) για την ομάδα του Στέφανο Πιόλι, κόντρα σε Τορίνο (εντός) και Κάλιαρι (εκτός).

Στην αντίπερα όχθη, η Ίντερ (40 βαθμοί) ταξιδεύει στο άντρο της ντεφορμέ Ουντινέζε, η οποία μετρά οκτώ ματς χωρίς νίκη στη Serie A. Οι «νερατζούρι» από την πλευρά τους, έβγαλαν με σχετική επιτυχία το πρόσφατο σετ αγώνων, καθώς ηττήθηκαν από τη Σαμπντόρια στη Γένοβα (2-1), απέσπασαν ισοπαλία από τη Ρόμα στο Ολίμπικο (2-2) και επιβλήθηκαν στο «Μεάτσα» της Γιουβέντους (2-0).

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.