Stoiximan: Νουμάνθια – Χιχόν με πλήθος αγορών

Προωθητικές ενέργειες Stoiximan

Αμφίρροπη αναμένεται η μάχη της Νουμάνθια με τη Χιχόν στην έδρα της πρώτης (21:00) για το 2ο γύρο του Κόπα Ντελ Ρέι, την οποία προσφέρει ο Stoiximan με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Η Νουμάνθια πανηγύρισε την πρώτη φετινή νίκη της στο πρωτάθλημα την Κυριακή, μετά από τρεις αγωνιστικές στις οποίες σημείωσε δύο ισοπαλίες και μία ήττα. Αφού μοιράστηκε βαθμούς και εντυπώσεις με τις Κόρντομπα (3-3 εκτός έδρας) και Κάντιθ (1-1 εντός έδρας), και γνώρισε την ήττα από τη Λούγκο (3-2 εκτός έδρας), επικράτησε εντός έδρας με 1-0 της Έλτσε. Το μοναδικό γκολ σημείωσε από την άσπρη βούλα του πέναλτι ο Γιγιέρμο Φερνάντεθ στο 30′.

Μετά από τρεις αγωνιστικές στο πρωτάθλημα, στις οποίες σημείωσε δύο νίκες και μία ισοπαλία, η Χιχόν γνώρισε την πρώτη φετινή ήττα της στη σεζόν. Πιο συγκεκριμένα, δεν κατάφερε να κάμψει την αντίσταση της Λα Κορούνια (1-0 εκτός έδρας) την Κυριακή. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης σημείωσε στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Πάμπλο Μαρί.

Παράλληλα, στο Stoiximan μπορείτε να βρείτε και την αναμέτρηση Ελλάδα – Σερβία (21:00) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.