Stoiximan: Πλήθος αγορών στο Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ

Προωθητικές ενέργειες Stoiximan

Για την 25η αγωνιστική της Premier League, η Γουέστ Χαμ υποδέχεται την Λίβερπουλ και ο Stoiximan προσφέρει πλήθος επιλογών και 0% γκανιότα.

Δεύτερη διαδοχική ήττα για την Γουέστ Χαμ και τρίτη συνολικά στις πέντε τελευταίες αγωνιστικές, έχοντας παράλληλα μια νίκη και μια ισοπαλία. Τα ”σφυριά” μετά από την εκτός έδρας ήττα με 2-0 από την Μπόρνμουθ, ηττήθηκαν ξανά εκτός έδρας, αυτή τη φορά με 3-0 από την Γούλβς, με τα γκολ των Σάις (66′) και Χιμένεθ (80′, 86′), έχοντας δεχτεί πέντε γκολ στις δυο τελευταίες αγωνιστικές, χωρίς μάλιστα να πετύχει κάποιο τέρμα. Βρίσκονται στην 12η θέση με 31 βαθμούς, έχοντας τρεις νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα στις πέντε τελευταίες εντός έδρας αναμετρήσεις τους για το πρωτάθλημα.

Η Λίβερπουλ, την περασμένη αγωνιστική κόντρα στην Λέστερ, εντός έδρας, “στραβοπάτησε”, καθώς ήρθε ισόπαλη με 1-1, σε μια αναμέτρηση όπου πήρε προβάδισμα με τον Μανέ μόλις στο τρίτο λεπτό, με τον Μαγκουάιρ να ισοφαρίζει για τις “αλεπούδες”, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Μετράει πλέον τρεις νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα στις πέντε τελευταίες αγωνιστικές του πρωταθλήματος, συνεχίζοντας να οδηγεί την κούρσα του πρωταθλήματος με 61 βαθμούς, στο +2 από την δεύτερη θέση και τη Μάντσεστερ Σίτι, η οποία έχει και παιχνίδι περισσότερο. Τέσσερις νίκες και μια ήττα για το σύνολο του Γιούργκεν Κλόπ, στις πέντε τελευταίες εκτός έδρας αναμετρήσεις του στο πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού.