Το Ισπανία – Μάλτα βρίσκεται στην Interwetten

Στα προκριματικά του Euro 2020, η Ισπανία υποδέχεται τη Μάλτα (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και κορυφαίες αποδόσεις.

Αήττητο σερί οκτώ αναμετρήσεων μετράει στα προκριματικά η Ισπανία, με έξι νίκες και δυο ισοπαλίες. Για την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τη Σουηδία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 50ο λεπτό, για να φτάσει στην ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, με το τέρμα του Ροδρίγο στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων. 2-3 Goals τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, στα προκριματικά.

Από την έβδομη διαδοχική της ήττα στα προκριματικά προέρχεται η Μάλτα, έχοντας προηγηθεί εκείνες από Ισπανία (0-2 εντός), Σουηδία (3-0 εκτός, 0-4 εντός), Ρουμανία (0-4 εντός, 1-0 εκτός) και Νορβηγία (2-0 εκτός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τα Νησιά Φερόε, από τα οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 71ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. N/G τα επτά τελευταία της παιχνίδια, στα προκριματικά.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.