Ρεάλ – Μαγιόρκα στην Interwetten με κορυφαίες αποδόσεις

interwetten

Απόψε (23:00) στο βοηθητικό Αλφρέντο ντι Στέφανο, η Ρεάλ Μαδρίτης αντιμετωπίζει τη Μαγιόρκα και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών.

Με 3/3 νίκες επέστρεψε από την καραντίνα η Ρεάλ και μοιάζει έτοιμη να επιστρέψει στους τίτλους! Την Κυριακή έκανε το 3/3 μετά τη διακοπή με το διπλό στο Σαν Σεμπαστιάν! Πολύ κλειστό το πρώτο ημίχρονο απέναντι στη Σοσιεδάδ, οι “μερέγχες” άνοιξαν το σκορ με πέναλτι του Ράμος στο 50ο λεπτό, το οποίο κέρδισε ο Βινίσιους. Ο εμβληματικός αρχηγός των Μαδριλένων αποχώρησε τραυματίας 10 λεπτά αργότερα, αλλά στο 70′ ο Μπενζεμά έκανε το 0-2. Οι γηπεδούχοι μείωσαν στο 83ο λεπτό και άγχωσαν την ομάδα του Ζιντάν στο φινάλε.

Βυθίστηκε κι άλλο η Μαγιόρκα μετά το παιχνίδι της Παρασκευής, αφού δεν κατάφερε να επικρατήσει εντός έδρας της Λεγανές και παρέμεινε εντός επικίνδυνης ζώνης με 26 βαθμούς, στο -3 από την Έιμπαρ. Μπήκε με πολύ καλή ψυχολογία στον αγώνα, μετά την εξαιρετική εμφάνιση στο Θεράμικα και προηγήθηκε με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σεβίγια στο 9ο λεπτό. Στη συνέχεια έδωσε χώρους στους φιλοξενούμενους, γλίτωσε σε αρκετές περιπτώσεις την ισοφάριση και στο 88ο λεπτο επήλθε το μοιραίο από μία ακόμη εκτέλεση φάουλ.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: