Το Ροντέ – Λανς βρίσκεται στην Interwetten

interwetten

Στη Ligue 1, η Ροντέ υποδέχεται τη Λανς (19:55) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και κορυφαίες αποδόσεις.

Επιστροφή στις ήττες για τη Ροντέ, μετά τις δυο διαδοχικές νίκες κόντρα σε Κλερμόν (0-1 εκτός) και Σαμπλί (2-0 εντός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από την Αζαξιό, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0, με το τέρμα που δέχθηκε στο 56′ έκρινε την αναμέτρηση. Παράλληλα, η ίδια αστόχησε σε εκτέλεση πέναλτι του Σαντί στο 27ο λεπτό. N/G και Under 2.5 τα τρία τελευταία της ματς. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από αήττητο σερί οκτώ αναμετρήσεων στο πρωτάθλημα προέρχεται η Λανς, στο οποίο και μετράει πέντε νίκες και τρεις ισοπαλίες. Για την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχθηκε τη Λοριάν, της οποίας και επικράτησε 1-0, με το εύστοχο πέναλτι του Μαουρίσιο στο 82ο λεπτό να κρίνει το ματς. N/G και Under 2.5 τα τρία τελευταία της ματς. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.