Stoiximan: Μπράιτον – Γιουνάιτεντ με πολλές επιλογές

Προωθητικές ενέργειες Stoiximan

Δύσκολη αποστολή αναμένεται να έχει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στην έδρα της Μπράιτον (18:00) για τη 2η αγωνιστικής της Πρέμιερ Λιγκ. Ο Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πολλές επιλογές και 0% γκανιότα*.

Με το …αριστερό ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα η Μπράιτον, καθώς την προηγούμενη βδομάδα γνώρισε την εκτός έδρας ήττα με 2-0 από τη Γουότφορντ. Οι “γλάροι” δεν βρέθηκαν στην καλύτερη δυνατή μέρα, καθώς η εμφάνισή τους ήταν αρκετά κακή. Και τα δύο γκολ για τους γηπεδούχους σημείωσε ο Περέιρα (35′, 54′).

Έστω κι αν χρειάστηκε να ιδρώσει, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πανηγύρισε το “τρίποντο” κόντρα στη Λέστερ την προηγούμενη βδομάδα (2-1 εντός έδρας). Το σκορ στην αναμέτρηση άνοιξε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ο Πογκμπά μόλις στο 3′. Επτά λεπτά πριν τη συμπλήρωση των 90′ διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Σο. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε στις καθυστερήσεις ο Βάρντι.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.

**Αφορά μόνο εγγεγραμμένα μέλη του Stoiximan.