Bet365: Το Σερβία – Λουξεμβούργο παίζει εδώ

bet365 logo

Στα προκριματικά του Euro 2020, η Σερβία υποδέχεται τo Λουξεμβούργο (21:45) και η Bet365 προσφέρει το παιχνίδι με πληθώρα στοιχημάτων και κορυφαίες αποδόσεις.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στα προκριματικά πανηγύρισε η Σερβία, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί του Λουξεμβούργου (1-3 εκτός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τη Λιθουανία, στην έδρα της οποίας πήρε το διπλό, επικρατώντας με 1-2. Ο Μίτροβιτς έδωσε προβάδισμα δυο τερμάτων στην ομάδα του (48′, 53′), πριν οι γηπεδούχοι μειώσουν στο τελικό 1-2, με γκολ στο 79ο λεπτό. Over 2.5 τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, στα προκριματικά.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και πέντε αναμετρήσεις στα προκριματικά το Λουξεμβούργο, με απολογισμό μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Για την προηγούμενη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από την Πορτογαλία, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 3-0. Βρέθηκε πίσω στο 16′, δέχθηκε ένα δεύτερο τέρμα στο 65′, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται ένα λεπτό πριν από τα 90′. G/G τα πέντε από τα επτά τελευταία του παιχνίδια, στα προκριματικά.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.