Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Μίλαν – Ατλέτικο Μαδρίτης (28/09)

Προωθητικές ενέργειες της Betshop

Στις 22:00, η Μίλαν κοντράρεται εντός έδρας με την Ατλέτικο Μαδρίτης για τους ομίλους του Champions League και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Τρομερό ενδιαφέρον και δράση είχε η αναμέτρηση της Μίλαν με τη Λίβερπουλ, και τελικά οι Ιταλοί ηττήθηκαν με 3-2 εκτός έδρας. Το λάθος του Τομόρι με αυτογκόλ χάρισε το προβάδισμα στους γηπεδούχους στο 9′. Οι “ροσονέρι” γύρισαν το ματς μέσα σε τρία λεπτά, με σκόρερ τους Ρέμπιτς (42΄) και Ντίαθ (44΄). Ωστόσο, ήρθαν δύο τέρματα για την ομάδα του Κλοπ στο δεύτερο ημίχρονο. Τελευταία η Μίλαν νίκησε τη Σπέτσια εκτός έδρας με 1-2.

Στο “Χ” και τη λευκή ισοπαλία έμεινε η Ατλέτικο Μαδρίτης με την Πόρτο στο “Γουάντα Μετροπολιτάνο”. Λιγοστές φάσεις σημείωσαν οι δύο ομάδες, με τον Εμπεμπά να βγαίνει εκτός με κόκκινη στη λήξη (90+5΄). Με ήττα συνέχισε στο ισπανικό πρωτάθλημα, με 1-0 από με την Αλαβές μακριά από το γήπεδό της, παρόλο που είχε πολλές ευκαιρίες για να πετύχει τέρμα.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της betshop, μικρό προβάδισμα για τη νίκη έχει η Ατλέτικο Μαδρίτης. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.93, η ισοπαλία στο 3.24, και το διπλό στο 2.56.

Στην Betshop.gr μπορείτε να βρείτε το παιχνίδι με πολλές επιλογές στοιχημάτων, όπως για παράδειγμα: