Interwetten: Αγνοεί τη νίκη στο πρωτάθλημα η Άαρχους

interwetten

Για την έκτη αγωνιστική της Superliga, η Άαρχους φιλοξενεί τη Χόρσενς (20:00) και η Interwetten προσφέρει το σπουδαίο αυτό παιχνίδι με πολλές αγορές και πλήθος από ειδικά στοιχήματα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει στο φετινό πρωτάθλημα η Άαρχους, έχοντας απολογισμό δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξενήθηκε από τη Σοντερίσκι, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Πρώτος βαθμός μετά από τις τρεις διαδοχικές ήττες που υπέστη από Κοπεγχάγη (2-1 εκτός), Μίντιλαντ (0-1 εντός) και Λίνγκμπι (2-1 εκτός). Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία από τα πέντε συνολικά της παιχνίδια.

Επιστροφή στις ήττες για τη Χόρσενς, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Μπρόντμπι (1-2 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξένησε τη Μίντιλαντ, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 0-2. Βρέθηκε πίσω από τις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, δεχόμενη γκολ από το σημείο του πέναλτι, ενώ δέχθηκε και δεύτερο τέρμα στο 53ο λεπτό, χωρίς να βγάλει κάποια αντίδραση στην πορεία. Σημειώθηκε N/G στα τέσσερα από τα πέντε συνολικά της παιχνίδια.