Interwetten: Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ με κορυφαίες αγορές (22/09)

interwetten

Παναιτωλικός και ΠΑΟΚ διασταυρώνουν τα “ξίφη” τους στην 3η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Με ανατροπή κατάφερε να κερδίσει ο Παναιτωλικός τον Ατρόμητο στο Περιστέρι με τελικό σκορ 1-2. Από το δεύτερο ημίχρονο και μετά η ομάδα κυριάρχησε στον αγωνιστικό χώρο, με τον Βέργο να πετυχαίνει γκολ ισοφάρισης στο 72΄και τον Γκεστέντε να δίνει με το τέρμα του το προβάδισμα στο 90΄. Οι αντίπαλοι είχαν πετύχει τέρμα στο 44΄, και έμειναν με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Τόμας έξι λεπτά πριν δεχτούν το τελικό τέρμα.

Την πρώτη νίκη πανηγύρισε ο ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα τη φετινή αγωνιστική περίοδο επί του Απόλλωνα Σμύρνης εκτός (0-1). Ο Δικέφαλος μπήκε καλύτερα στο πρώτο μέρος, με τον Μίτριτσα και τον Μουργκ να δημιουργούν τις πιο απειλητικές ευκαιρίες. Στο 27ο λεπτό ήρθε το νικητήριο γκολ από πέναλτι, με τον Βιεϊρίνια να το εκτελεί. Παρ’ όλα αυτά οι Αρκάδες, είχαν πιθανότητες να φτάσουν στην ισοφάριση ή ακόμη και να πετύχουν νίκη, καθώς πάτησαν πιο αποτελεσματικά, πιέζοντας τους φιλοξενούμενους σε ορισμένες φάσεις.

Με βάση με τις αποδόσεις της interwetten.gr, ο ΠΑΟΚ έχει προβάδισμα για να κερδίσει. Αναλυτικά, ο άσος προσφέρεται στο 8.00, η ισοπαλία στο 3.75,και το διπλό στο 1.50.

Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: