Το Μίλαν – Γιουβέντους βρίσκεται στην Interwetten

interwetten

Για το κύπελλο Ιταλίας, η Μίλαν φιλοξενεί τη Γιουβέντους στις 21:45, και η Interwetten να προσφέρει ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών.

Η Μίλαν πήγε να πάρει το «διπλό» επί της Ίντερ αλλά τελικά υπέκυψε. Οι «Ροσονέρι» προηγήθηκαν με 0-2 και είχαν τον Ιμπραίμοβιτς σε μεγάλη μέρα. Παρόλα αυτά ήταν κακοί στο δεύτερο ημίχρονο και δέχτηκαν τέσσερα γκολ. Έτσι, γνώρισαν την ήττα και τώρα εστιάζουν στο κύπελλο. Άλλωστε, είναι μια καλή ευκαιρία για διάκριση για αυτούς. Δεύτερο σερί ντέρμπι για την ομάδα του Πιόλι που επιθυμεί να παρουσιάσει το καλό της πρόσωπο για όλο τον αγώνα.

Η Γιουβέντους από την άλλη, προέρχεται και αυτή από ήττα. Μάλλον, ακόμα πιο οδυνηρή από της Μίλαν. Η «Μεγάλη Κυρία» κέρδιζε με 0-1 στην έδρα της Βερόνα αλλά είδε σε λίγα λεπτά το προβάδισμα της να γκρεμίζεται. Έτσι, είχε μια πολύ κακή γκέλα στο πρωτάθλημα και θέλει να φτιάξει την ψυχολογία της απόψε. Ο Σάρι αναμένεται να παρατάξει την ομάδα του με βασικούς ποδοσφαιριστές.

Ντέρμπι λοιπόν στην Ιταλία, με τη Γιουβέντους να είναι το φαβορί. Όμως, η Μίλαν είναι βελτιωμένη και θα προσπαθήσει να πάρει προβάδισμα πρόκρισης. Στην Interwetten θα βρείτε πλήθος αγορών και προσφερόμενων στοιχημάτων για την αναμέτρηση, όπως για παράδειγμα: